چرا مشاوره قبل از طراحی و راه اندازی سایت خیلی مهم است؟

همانگونه که آگاه هستید داشتن یک وب سایت اینترنتی دیگر یک ابزار تجملی برای کسب و کارها نیست. امروزه داشتن وب سایت به یک نیاز اساسی برای همه افراد و شرکت ها تبدیل شده است، در واقع داشتن یک وب سایت حرفه ای و کارآمد، بخشی از فرآیند برندینگ یا همان برند سازی شما یا شرکت یا کسب و کار شما به حساب می آید. به همین دلیل همانطور که هرکس جهت سرمایه گذاری و آغاز یک کار جدید نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات در آن حوزه می باشد، در فضای مجازی نیز شما همواره نیازمند دریافت نظرات متخصصان این حوزه هستید.

در ایران نیز به دلیل فعالیت قشر جوان در زمینه طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنتی، به نوعی دیدگاه غیر تخصصی و بدور از مسائل کارشناسی نسبت به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث شده تا افرادی که اقدام به طراحی سایت خود یا نوشتن قرارداد با شرکتهای طراحی کننده سایت می نمایند، دیدگاه جامعی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در بیشتر موردها نتیجه ای که می باید از سرمایه گذاری خود بگیرند، نصیبشان نگشته و دچار سردرگم شدن بیشتر می شوند.

نکته جالب توجه اینجاست که اغلب افراد، توسط شرکت های بزرگ و کوچک طراحی سایت متحمل هزینه های بسیار گزاف در زمینه طراحی سایت و همین طور راه اندازی کسب و کار اینترنتی شده و در آخر کار نیز، عملا پروژه مدنظر آن ها در اختیارشان قرار نمی گیرد. در واقع شما پول زیادی را به شرکت های طراحی سایت پرداخت می کنید اما نتیجه نهایی، سایتی است که آن تیم به شما تحمیل کرده است و سایتی نیست که مورد نظر شما باشد.

طبق آمار غیر رسمی بیش از 90 درصد از وب سایت های راه اندازی شده در ایران، پس از راه اندازی به موفقیتی دست نیافته و پس از مدتی یا بسته می شوند و یا بدون استفاده در گوشه ای از وب به خاک خوردن خود در طول زمان ادامه می دهند. دلیل این امر درست کار نکردن اجزای سایت، ظاهر آن ها و مسائل فنی نمی باشد. اشکال کار در جای دیگری است.

چطور از خدمات مشاوره رایگان و تخصصی مهام وب بهره مند شوم؟

شما می توانید با انتخاب یکی از راه های زیر با ما ارتباط برقرار کنید:

  1. تماس تلفنی با شماره همراه: 09112286108
  2. ارسال کتبی درخواست و پرسش خود، به ایمیل مهام وب به آدرس info@mehamweb.ir و دریافت پاسخ در اولین زمان ممکن
  3. تکمیل فرم روبرو در سایت
  4. پیغام در تلگرام (ارتباط با آیدی mehham در تلگرام)

درباره مهام وب

ما با اشتیاق و تعهد، دانش و توان خود را بکار گرفته تا با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را در بهینه ترین زمان و هزینه ارائه داده و با خدمات گسترده پشتیبانی، آموزش، سئو و بهینه سازی، گرافیک و محتوا، همیار شما عزیزان در دنیای کسب و کار آنلاین باشیم.

طراحی سایت

دسترسی سریع

تماس با مهام وب